مجله گل و گیاه

گل فروشی در عظیمیه کرج

گل فروشی آنلاین در عظیمیه

گل فروشی در عظیمیه کرج به آسانی در دسترس است و سفارشات مشتری های خود را در زمان مقرر در محل مورد نظر مشتری تحویل می دهد.
دریافت گل به عنوان هدیه یک سوپرایز فوق العاده بوده و می تواند هر کسی را سر ذوق بیاورد، اما مراقبت از گلها برای آنکه مدت زمان بیشتری شاداب بمانند فراتر از قرار دادن آنها در آب است.
شما باید راه های محافظت از گلها در برابر باکتری ها و تهویه آنها برای جلوگیری از پژمرده شدن را بدانید تا بتوانید مدت زمان بیشتری از زیبایی آنها بهره مند شوید.

فست گل | گل فروشی در عظیمیه کرج

فروش انواع تاج گل تبریک ،تاج گل تسلیت، تاج گل افتتاحیه ، تاج گل نمایشگاه و … تحویل رایگان در محل
فروش انواع دسته گل تبریک ، دسته گل عروس، خواستگاری، دستگه گل رز ، روز مادر و …
فروش انوع سبد گل تبریک ، تولد، افتتاحیه ، خواستگاری و…

خرید آنلاین گل از فست گل

خرید آنلاین گل از فست گل

1. کوتاه کردن ساقه گل ها به صورت روزانه

هر موجود زنده دارای یک میکروبیوم است .گل ها نیز از این قاعده مستثنا نیستند، در آب گلدان باکتری ها تکثیر می شوند و از منابع اصلی غذایی خود در انتهای بریده شده ساقه ها تغذیه می کنند. ساقه ها در نهایت تخریب می شوند اما قبل از آن که باکتری ها مویرگ های ساقههای گیاه را ببندند از آب گرفتن آنها جلوگیری نموده و عمر گل را کوتاه می کنند. به همین دلیل است که بریدن ساقه های تازه اغلب برای افزایش طول عمر گل ها توصیه می شود.
یکی از رموز افزایش ماندگاری گل دارا بودن ساقه های سالم است. کوتاه کردن گل هر روز به شکوفه ها این امکان را می دهد تا به طور موثرتری هیدراته شوند. بسیار مهم است که هر ساقه را به صورت زاویه دار برش دهید تا سطح گل ها از طریق آن آب دریافت کنند. سعی کنید ساقه های خود را بلافاصله پس از برش در آب قرار دهید تا ساقه ها هیدراته شوند.

2. تعویض منظم و هر روزه آب گل ها

تغییر منظم منبع آبی که گل ها در آن قرار دارند یک ترفند دیگر است که به شما کمک می کند تا بتوانید مدت زمان بیشتری گلهای خود را تازه و شاداب نگه دارید.
پس از گذشت چند روز از بریدن ساقه گل ها ، تجمع باکتری هادر این ناحیه این امر طبیعی است. بنابراین برای آنکه بتوانید رسوبات را از بین ببرید باید آبی که گل را درون آن قرار دادهاید را تعویض کنید.
در صورتی که در انتهای گلدان، رسوبات انباشته را مشاهده کردید باید ظرف را کاملاً تمیز بشویید. توصیه میشود که قبل از قرار دادن گل درون گلدان سه چهارم گلدان را با آب سرد پر کنید تا گلهای شما زیبایی و طراوت خود را حفظ کنند.

3. در اسرع وقت گل های پژمرده را از میان سایر گل ها جدا کنید.

هنگامی که متوجه شدید یک گل در میان گل هایی که دارید پژمرده شده است به سرعت آن را از دسته گل جدا کنید. گل پژمرده شده مانند میوه و سبزیجات خراب شده گاز اتیلن آزاد می کند که می تواند برای بقیه گل ها مضر بوده و باعث کاهش طول عمر آنها شود.

4. از قرار دادن گل ها در معرض نور مستقیم و گرما خودداری کنید.

هنگامی که گلها از شاخههای خود بریده میشوند به طرز شگفت انگیزی به نور حساس هستند. بنابراین از قرار دادن گل یا سبد گل خود در برابر نور مستقیم خورشید و منابع گرمایی اجتناب کنید. همچنین بهتر است گل ها را دور از مکان هایی که دارای رطوبت زیاد است قرار دهید.

5. تهویه گلها

اصطلاح حرفه ای برای مراقبت پس از چیدن گل، تهویه مطبوع است. تهویه گل ها معمولاً شامل برش ساقه و یک دوره استراحت در آب است. برای تشویق گلبه رشد بیشتر ، اضافه کردن یک هیدراتو شیمیایی یا یک محصول حاوی مواد مغذی یک راه موثر می باشد. بهتر است از یک عامل ضد باکتری نیز استفاده کنید.
درک اصول تهویه گل مهم است. بنابراین چه شما خودتان گل را پرورش دهید یا آن را خریداری کنید اگر گل های شما به درستی آماده شده باشند ،وقتی آنها را به داخل خانه بیاورید پژمرده نمی شوند.
هنگامی که گل ها را از مغازه به خانه می آورید برگ های پایینی را از ساقه جدا کنید.

گل فروشی آنلاین در عظیمیه

گل فروشی آنلاین در عظیمیه

خرید آنلاین گل در عظیمیه از فست گل

عظیمیه یکی از محلات کوهپایه ای در شمال شرقی شهر کرج است که به دلیل واقع شدن در دامنه کوه های البرز از شیب های تند و پستی و بلندی های زیادی برخوردار است.
بافت مدرن و ساخت خانه ها و بناهای لوکس در عظیمیه کرج، دارا بودن آب و هوای مطلوب و معتدل، امکانات فراوان و دسترسی آسان به سایر نقاط شهر باعث شده است که تمایل افراد به زندگی در این منطقه افزایش یابد.
شهروندان ساکن در عظیمیه کرج برای خرید گل به صورت آنلاین می توانند با مراجعه به وب سایت فست گل، گل های مورد نظر خود را سفارش داده و آنها را درب منزل تحویل بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *