فست گل

تلفن : 0912000000

بهترین گلها برای گل آرایی و تزیین ماشین عروس

گل آرایی و تزیین ماشین عروس با گل یک امر رایج در سراسر دنیا می باشد ، به همین دلیل انتخاب گل برای ماشین عروس نیازمند تجربه و صرف وقت است.
تزئین ماشین عروس با گل نماد آرزوی سعادتمندی در زندگی زناشویی و موفقیت های پیش رو است به همین دلیل باید با دقت و وسواس خاصی این کار را انجام داد.
برای آشنایی با مناسب ترین گل ها برای ماشین عروس تا انتهای این مقاله ما را همراهی کنید.

راهنمای انتخاب گل برای ماشین عروس

گل آرایی و تزیین ماشین عروس
گل آرایی و تزیین ماشین عروس

معرفی انواع گل برای ماشین عروس

1. گل رز

این نوع گل که دارای انواع و رنگ های مختلف است یکی از پرطرفدارترین نوع گل ها برای استفاده در تزیین ماشین عروس می باشد .
طول عمر این گل زیبا نسبت به سایر گل ها بیشتر بوده و همچنین در تمام فصل های سال موجود می باشد .
در صورتی که از رنگ قرمز گل رز استفاده شود ، نمادی از عشق بوده و بر جذابیت و زیبایی ماشین‌عروس می افزاید.
یکی از انواع گل های رز گل رز هلندی است که به علت دارا بودن شکوفه و گل برگ های بزرگ زیبایی زیادی داشته و تنوع رنگی آن به خاطر پیوند و قلمه زنی زیاد است .

2. گل ارکیده

گل ارکیده نیز همانند گل رز در تمام فصول سرد سال موجود بوده و از طرفداران زیادی برخوردار است .
استفاده از گل ارکیده برای ماشین عروس نیز مرسوم بوده و زیبایی خاصی به تزیینات ماشین عروس می‌بخشد .
اما حساسیتی که در نگهداری آن وجود داشته و قیمت بالایی که نسبت به سایر گل ها دارد باعث شده است که افراد کمتری از آن به عنوان گل ماشین عروس استفاده کنند.

3. گل کوکب

یکی از گل های مقاوم با رنگ های جذاب سفید ، قرمز، زرد و بنفش است که در تمام فصول سال به دلیل دوره گل دهی طولانی در دسترس است.
استفاده از گل کوکب برای ماشین عروس مناسب بوده و باعث زیبایی بیشتر تزیینات ماشین عروس می شود.

4. گل ادریس

یکی از گل های مناسب برای تزیین ماشین عروس گل ادریس است که استفاده از رنگ سفید آن باعث زیبایی بخشیدن دوچندان به ماشین عروس می شود.

5. گل میخک

گل میخک به دلیل تنوع زیادی که در طرح و رنگ دارد و همچنین قیمت ارزان آن نسبت به سایر گل ها یک گزینه مناسب برای تزیین ماشین عروس در نظر گرفته می شود.

6. گل زنبق

ترکیب گل زنبق به همراه گل رز برای تزیین ماشین عروس زیبایی خاصی به آن بخشیده و به علت قیمت مناسبی که دارد از طرفداران زیادی برخوردار است.

7. گل صد تومانی

یکی از گل های جذابی از رنگ های منحصر به فرد و زیبایی برخوردار است ، گل صد تومانی می باشد .
درست است که گل صد تومانی در تزیین ماشین عروس باعث زیبایی و جذابیت ماشین خواهد شد اما قیمت گران این گل نسبت به سایر گل ها باعث شده است که افراد کمتری خواهان استفاده از آن برای تزیین ماشین عروس خود باشند .

8. گل داوودی

گل داوودی به دلیل تنوع و ترکیب رنگ های زیبا و قیمت مقرون به صرفه ای که دارد طرفداران زیادی داشته و همچنین به دلیل آنکه ترکیب آن با دیگر گل ها زیبایی خاصی را ایجاد می کند ، برای استفاده در تزیینات ماشین عروس مناسب است.

در هنگام انتخاب گل برای ماشین عروس به چه نکاتی باید توجه نمود؟

– گل هایی که برای تزیین ماشین عروس انتخاب می کنید باید دارای یک سری شرایط باشند تا در طول مراسم پژمرده نشده و از بین نروند.
به عنوان مثال باید گل هایی را انتخاب کنید که بتوانند در برابر گرمایی که موتور اتومبیل ایجاد می کند ، تغییر شرایط جوی یا هنگام حرکت خودرو و ایجاد باد مقاوم بوده و دوام زیادی داشته باشند.
– در صورتی که عروسی در فصل تابستان و گرما برگزار می‌شود برای تزیین ماشین عروس لازم است گل هایی را که مقاومت و ماندگاری زیادی در برابر گرما داشته و پلاسیده و پژمرده نمی شوند انتخاب شوند.
– یکی دیگر از مواردی که هنگام انتخاب گل برای ماشین عروس باید به آن دقت کنید انتخاب گل هایی است که رنگ ماشین را نکنده و به آن آسیب نمی رساند.
– بهتر است از گل های ارزانی با رنگ و هارمونی متناسب با یکدیگر برای تزیین ماشین عروس استفاده نموده و از انتخاب گل های گران اجتناب کنید .
– برای طراوت بخشیدن به تزیینات ماشین عروس بهتر است از گل های طبیعی با رنگ شاد و متناسب با رنگ ماشین استفاده کنید.
– یکی از نکات مهمی که هنگام انتخاب گل و تزیین آن بر روی ماشین عروس باید در نظر بگیرید این است که طوری بر روی ماشین عروس قرار نگیرند که دیده راننده مختل شده و امنیت عروس و داماد در خطر بیفتد.
– اگر رنگ ماشین تان تیره است بهتر است از گل هایی با رنگ روشن برای تزیین ماشین عروس استفاده نموده و اگر رنگ ماشین عروس روشن است گل های با رنگ تند مانند قرمز ، طلایی و آبی را انتخاب کنید تا تزیینات ماشینتان بیشتر به چشم آمده و زیبایی خاصی داشته باشد.

سخن پایانی
با توجه به موارد ذکر شده در این مقاله گل های زیادی وجود دارند که انتخاب آنها به دلیل دارا بودن تنوع و رنگ های مختلف باعث زیبایی بخشی دوچندان به ماشین عروس می شود .
تنها کافیست یکسری نکات مانند انتخاب رنگ و هارمونی مناسب رنگ گل ها با یکدیگر و با رنگ ماشین عروس ، قیمت ، دوام و مقاومت گل را در نظر بگیرید تا ماشین عروسی بی نظیر با تزئینات خاص داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *