مجله گل و گیاه

راهنمای خرید دسته گل تبریک

راهنمای خرید دسته گل تبریک

هنگامی که عزیزان شما به یک موفقیت بزرگ دست یافته اند تنها ارسال یک پیام تبریک یا تماس تلفنی کافی نیست و شما باید خوشحالی خود را با هدایای خاصی مانند خرید دسته گل تبریک ابراز کنید.
لحظات مهم زیادی در زندگی وجود دارد ، مانند خریدن خانه ، متولد شدن نوزاد، جشن تولد فارغ التحصیلی و غیره که همه آنها نیاز به نشان دادن احساسات دارند.
گلها احساسات را به افراد منتقل نموده و تاثیرات بسزایی را در ذهن و قلب آنها به جا می گذارند .برای آشنایی با نحوه خرید دسته گل تبریک مناسب تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

راهنمای خرید دسته گل تبریک

۱. گل رز زرد برای تبریک کار جدید

اگر یکی از دوستان یا آشنایان شما به تازگی به کار رویایی خود دست یافته است ، خرید دسته گل تبریک و ارسال یک دسته گل با رنگ روشن و شاد برای او راهی عالی برای تبریک گفتن و ابراز خوشحالی می باشد.
در این مواقع استفاده از گل های رز زرد که نماد دوستی بوده و پیام شادی را می رسانند یک انتخاب مناسب بوده و باعث لبخند افراد می شود .
در صورتی که در کنار گل رزهای زرد از گل های سرخ نیز استفاده کنید ترکیب عالی ایجاد می کنید که نشان دهنده احساسات شما و آرزوی موفقیت برای او در مراحل بعدی کار می باشد.
در مورد اینکه آیا گل ها را به محل کار جدید فرد ارسال کنید یا آنها را به خانه او بفرستید به نظر خود آن شخص بستگی دارد ، به عنوان مثال اگر او دوست نداشته باشد در مرکز توجه قرار بگیرد بهتر است گل ها را به خانه بفرستید اما اگر او خواستار قرارگرفتن در کانون توجه باشد مطمئنا اگر گل ها را به محل کار جدیدش بفرستید او را به وجد آورده و سوپرایز می کنید .

۲. استفاده از گل‌های نیلوفر رز و ژربرا برای بچه دار شدن و تولد نوزاد

خریدن گل و بادکنک مدتهاست که یک روش پر استفاده برای ارسال بهترین آرزوها برای والدین یک نوزاد جدید می باشد .
در صورتی که نوزاد دختر باشد می توانید بادکنک هایی با رنگ های صورتی خریده و از گل‌های نیلوفر ، رز یا ژربرا برای دسته گل خود استفاده کنید.
خرید تکی این گل ها یا قرار دادن آنها در کنار یکدیگر مخلوط جالبی از گل ها را در دسته گل ایجاد می کند . در صورتی که نوزاد پسر باشد می توانید با استفاده از رز آبی ، ژربراهای شاد و گل های زرد یک تضاد عالی ایجاد نموده و زیبایی خاصی به دسته ‌گل خود ببخشد.
استفاده از گل های سفید نیز ایده آل است زیرا گل های سفید نشان دهنده خلوص و بی گناهی هستند. یک چیدمان لوکس که شامل ژربرای سفید ، سوسن یا رز و مقداری سبزه در دسته گل باشد خانه یا اتاق بیمارستان را روشن می کند.
برای تبریک تولد نوزاد استفاده از گل های رز رنگین کمانی نیز یک انتخاب فوق العاده و رنگارنگ بوده و نماد خوشبختی را می رساند.
با توجه به اینکه امروزه اقامت در بیمارستان پس از زایمان می تواند بسیار کوتاه باشد اگر نمی توانید گل های تبریک خود را به موقع به بیمارستان ارسال کنید والدین کودک را در خانه با دسته گل تبریک خود شگفت زده کنید.

۳. انتخاب گل برای تبریک فارق التحصیلی

فارغ التحصیلی از دانشگاه یک موفقیت بزرگ محسوب می شود . برای خرید دسته گل تبریک ، ارسال یک دسته گل روشن از گلهای ژربرا پیام تبریک شما را منتقل می کند .
ایده های دیگر برای تبریک جهت فارغ التحصیلی استفاده از گل‌های نیلوفر به رنگ نارنجی یا لاله های زیبا می باشد.
نیلوفرهای نارنجی نشان دهنده انرژی ، اعتماد به نفس ، اشتیاق و رضایت از زندگی هستند و تمام این احساسات هنگام فارغ التحصیلی ایجاد می شوند . این گل ها می توانند نشان دهنده عزت و احترام نیز باشند و حس تحسین شما را منتقل می کنند.

۴‌. استفاده از گل های رز سفید برای تبریک نامزدی

در صورتی که به جشن نامزدی یکی از دوستان و آشنایان خود دعوت شده‌اید ، می توانید با انتخاب گل های رز سفید یک هدیه فوق العاده و خیره کننده را برای آنها ببرید .
رزسفید نمادی از پاکی و بی گناهی بوده و انتخاب مناسبی برای ای نگونه جشن‌ها و شروع های جدید می باشد.
گل های آفتابگردان نیز یک انتخاب فوق‌العاده اما سنتی برای تبریک نامزدی می باشند که نشان دهنده آرزوی طول عمر هستند. بنابراین خرید دسته گل تبریک می تواند گل آفتابگردان باشد .

۵. دسته گل ارکیده برای تبریک به مناسبت خرید خانه جدید

نقل مکان به خانه جدید همیشه هیجان انگیز است و هدیه دادن گل ها و گیاهان یک ایده عالی می باشد که به گرم شدن خانه کمک می ‌کند.
دسته گل ارکیده مناسب ترین انتخاب و خرید دسته گل تبریک به مناسبت خرید خانه جدید می باشد.

راهنمای خرید دسته گل تبریک
راهنمای خرید دسته گل تبریک

۶. تبریک ارتقاء شغلی

استفاده از گل های رز زرد برای تبریک به مناسبت ارتقاء شغلی عالی می باشد در صورتی که این گلها در یک دسته یا باکس گل قرار بگیرند و یا همچنین بخشی از یک ترکیب مختلط باشند می‌توانند احساس خوشحالی شما از ارتقاء شغلی فرد مورد نظرتان را نشان دهند .
خرید یک دسته گل آفتابگردان زیبا نیز یکی دیگر از گزینه های مناسب برای خرید دسته گل تبریک به مناسبت ارتقاء شغلی می باشد که نشان دهنده پیام آرزوی زندگی حرفه ای طولانی و موفق برای فرد مورد نظرتان است.

سخن پایانی

تمامی انواع گل ها معانی مختلفی داشته و به عنوان یک نماد خاص در نظر گرفته می‌شوند .
اگر قصد خرید دسته گل تبریک به مناسبت های مختلف برای عزیزان خود را دارید ، بهتر است گل متناسب با مناسبت خاص را در دسته گل تبریک قرار دهید.
برای خرید دسته گل تبریک می توانید از انواع گل های متنوع فست گل ،استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.